Haná logo

Jsme bezobalový obchod specializovaný na cukr, rýži a luštěniny. ​Máme ale i spoustu dalšího sortimentu, např. těstoviny, koření, mouky, tapioku atd. 

Obal si u nás můžete zakoupit, či si donést vlastní.

 Doporučený vlastní obal:  uzavíratelná dóza či sklenice, pytlík či papírový sáček...

Naše sesterská společnost Signatures of Moravia s.r.o. je držitelem certifikace directfairtrade – přímý férový obchod. To znamená, že jsme v přímém spojení s pěstiteli a farmáři.

Proto můžeme garantovat lepší cenu jako pro prodávající farmáře, tak pro kupující odběratele. Část našeho zisku jde na investici do rozvoje těchto farem. Díky zpětné vazbě trhu jsme schopni pomoci farmářům pěstovat lepší a zdravější produkty udržitelnější cestou.

Podpořte nás a kupujte napřímo. 

logo-transparent.png
logo_fialova.png

Maniok je náš nový brand, pod kterým vaříme skvělé tapioka pudinky. 

logo_cele.png

Jsme zakladatelé Nadačního fondu Signatures of Moravia, jehož účelem je podpora moravského regionu a jeho subjektů. Za zmínku stojí např. podpora brněnské gastro scény nebo festivalu Serial Killer.   

Logo_Hlavní.png

V zájmu ochrany životního prostředí, snižování produkce plastových obalů a snižování cen potravin prodáváme zboží v kamenném obchodě v OC Sfinx tak, že jej sypeme z pytlů do beden, odkud má pak zákazník možnost koupit si jej bez použití obalu. Přidáváme se tak ke konceptu zboží na váhu do znovupoužitelných obalů, tzv. Zero Waste. 
Důvody pro tento krok jsou ekologické i ekonomické. Ušetříte totiž za obal, který tvoří podstatnou část maloobchodní ceny výrobku.

 

Našim cílovým zákazníkem jsou jak koncoví spotřebitelé, kteří mohou v našich obchodech nakupovat v malém i větším množství, tak restaurace a jídelny

poptávající velké objemy cukru, rýže a luštěnin. Těmto nabízíme individuální řešení.

Testy jakosti a zdravotní nezávadnosti potravin i surovin pro výrobu potravin jsou samozřejmostí, stejně tak i splnění hygienických norem a norem pro obsah potravinových kontaminantů (těžkých kovů, toxinů, pesticidů a dalších), přídatných látek, vitamínů a alergenů.

Prodáváme výhradně geneticky nemodifikované (non GMO) produkty. 

Podporujeme farmáře, kteří pěstují v souladu a harmonii s okolní přírodou, faunou a flórou v rámci tzv. BIOTIC pěstování. Dobrým příkladem je např. ekvádorský Valdez a jejich "rebird program". 

Logo_Hlavní bez pozadí.png